Sponsor!
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ


ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2021 - ΜΑΪΟΣ 2022
CAMBRIDGE CPE “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΚΟΘΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΤΣΕΛΕΝΙΟΥΚ ΚΑΜΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΛΕΞΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΑΠΟΣΤΡΑΓΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - ΗΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΠΛΑΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΓΚΟΠΙΝΤΙ ΔΩΡΑ-ΡΕΝΤΙ ΤΟΥ ΠΡΑΒΙΝ-ΡΕΝΤΙ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. HENA HRISTINA ΤΟΥ FATLI – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
14. AHMETI MARJO ΤΟΥ ARDIAN – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
15. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
16. ΜΑΚΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
17. ΔΟΔΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
18. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
19. ΣΚΑΡΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
20. ΝΤΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
21. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
22. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΣΚΑΛΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
24. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
25. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ - ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
26. ΡΟΚΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
27. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
28. ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
29. ΡΩΤΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
30. ΜΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 31 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 30

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
NOCN “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΚΛΕΝΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 1 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 1

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2021 - ΜΑΪΟΣ 2022
MICHIGAN ΕCPE “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΤΣΕΛΕΝΙΟΥΚ ΚΑΜΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΛΕΞΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
4. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
5. ΝΤΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
6. ΠΛΑΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
7. ΣΚΑΡΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
8. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
9. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
10. ΡΟΚΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
11. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΚΑΛΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
13. ΖΕΝΕΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
15. ΔΟΔΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
17. ΜΑΚΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
18. ΜΑΛΑΚΑΣΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΙΚΕΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 21 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 19

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
CAMBRIDGE CAE “ADVANCED” (ΕΠΙΠΕΔΟ C1)

1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΚΟΤΟΡΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΑΞΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
4. ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
5. ΛΥΓΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
6. ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
7. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
8. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
9. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
10. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
11. ΣΚΑΡΝΑΒΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΑΡΑΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΤΖΟΥΒΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
16. ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ
17. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
18. ΚΟΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 19 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 19

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
MICHIGAN ECCE “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2)

1. ΚΑΣΙΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2. ΚΩΤΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 3 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 2

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
PALSO “BASIC” (ΕΠΙΠΕΔΟ Α2+)

1. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΛΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΓΚΙΖΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΠΑΤΕΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 6 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 6

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
NOCN “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ B2)

1. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΕΔΩΣΑΝ: 2 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 2

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2021 - ΜΑΪΟΣ 2022
CAMBRIDGE FCE “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2)

1. ΛΥΓΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΑΡΑΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΘΩΜΑΙΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΓΚΡΕΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΦΡΑΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΤΑΣΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΠΙΣΤΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΝΤΕΛΙΑ ΕΡΑ ΤΟΥ ΑΡΤΑΝ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΣΕΡΜΕΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΚΗΤΑ ΕΡΙΦΥΛΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
17. ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
18. KUKHARUK ANASTASIYAΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
19. PERLEPI ADREAS ΤΟΥ SAJMIR – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
20. ΤΣΙΟΡΤΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
21. ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
22. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
23. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
24. ΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
25. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
26. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
27. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
28. ΑΤΤΑΛΙΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΡΜΕΛΙΝΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
29. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
30. ΚΟΤΟΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
31. ΣΟΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
32. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
33. ΝΑΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
34. ΤΕΜΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
35. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
36. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
37. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
38. ΜΟΥΝΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ
39. ΤΖΟΥΒΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
40. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
41. ΠΛΕΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
42. ΜΠΑΜΠΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΙΛΙΡΙΑΝ
43. ΜΠΑΜΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΛΙΡΙΑΝ
44. ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
45. ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
46. ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΗ
47. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
48. ΜΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
49. ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
50. ΓΚΟΥΜΑ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
51. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
52. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
53. ΚΑΣΙΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
54. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
55. ΔΡΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
56. ΧΑΤΖΗΛΑΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 56 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 56

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2021 - ΜΑΪΟΣ 2022
CAMBRIDGE “PET” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β1)

1. ΠΛΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΚΟΤΟΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΝΤΕΛΙΑ ΕΡΑ ΤΟΥ ΑΡΤΑΝ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΚΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΚΩΤΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΚΙΤΣΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΚΕΡΜΕΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
24. ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
25. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
26. ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
27. ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
28. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
29. ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
30. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
31. ΦΟΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
32. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
33. ΚΟΤΡΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
34. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
35. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
36. ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
37. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 37 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 37

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
CAMBRIDGE “ΚET” (ΕΠΙΠΕΔΟ Α2)

1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΜΑΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΓΚΡΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΡΩΤΟΥΣ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΧΑΙΚΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΤΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΛΑΖΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΚΑΛΑΘΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΧΑΒΑΛΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΠΕΤΤΑ ΒΑΛΕΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
24. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
25. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
26. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
27. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
28. ΜΑΛΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
29. ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
30. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
31. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
32. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 32 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 32

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2022
“CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS” - “FLYERS”

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΑΔΑΜΑΚΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΣΑΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΠΑΛΗΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΖΙΩΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΑΝΑΝΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΚΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΚΑΣΙΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΚΑΣΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
20. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 20 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 18

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2022
“CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS” - “MOVERS”

1. ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΜΑΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΛΑΖΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΜΠΟΥΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΔΗΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΡΕΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΝΙΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΡΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΠΑΠΟΥΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΓΚΙΖΙΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΤΣΙΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΚΟΛΩΚΑ ΜΕΛΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΤΣΑΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΤΣΑΚΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΣΑΠΟΥΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΧΑΒΑΛΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 23 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 23

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2022
“CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS” - “STARTERS

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΛΥΓΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΡΙΜΠΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΑΡΓΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΤΙΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΣΟΥΤΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
24. ΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
25. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
26. ΤΣΑΛΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
27. ΒΛΑΣΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
28. ΚΟΤΡΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
29. ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
30. ΤΣΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
31. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 31 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 30

 

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2021 - ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ / ΜΑΡΤΙΟΣ / ΜΑΪΟΣ / ΙΟΥΝΙΟΣ 2022
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ - GOΕTHE INSTITUT (ΕΠΙΠΕΔΑ FIT 1 – Β1 – B2)

1. ΛΑΖΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (FIT 1)
2. ΜΗΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (FIT 1)
3. ΓΚΡΕΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
4. ΚΟΤΟΡΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
5. ΣΚΑΡΝΑΒΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
6. ΜΑΚΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
7. ΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
8. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
9. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Β1– HÖ / SC / SP)
10. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)
11. ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)
12. ΣΚΑΡΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)
13. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)
14. ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)
15. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (Β2 – LE / HÖ / SC / SP)

Ενότητες Πτυχίου Β1 - B2:
LE: Lesen / HO: Hören / SC: Schreiben / SP: Sprechen

ΕΔΩΣΑΝ: 15 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 15

 

 

ΜΑΪΟΣ 2022
ΓΑΛΛΙΚΑ – INSTITUT FRANÇAIS (ΕΠΙΠΕΔΑ Β1)

1. ΠΛΑΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΤΣΕΛΕΝΙΟΥΚ ΚΑΜΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΛΕΞΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΜΠΟΥΡΜΠOΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
4. ΤΑΣΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 4 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 4

 

297 ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Για άλλη μια χρονιά το σχολείο μας βρίσκεται στην κορυφή πανελλαδικά βάσει αποτελεσμάτων.
Εντάξου κι εσύ στο κορυφαίο Κέντρο Ξένων Γλωσσών.

ΓΙΑΤΙ ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

English Specialists

english specialist  Το σχολείο μας είναι κοντά και στις ανάγκες των ενηλίκων.
Διαβάστε Περισσότερα