Sponsor!
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ


ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017 - ΜΑΪΟΣ 2018
CAMBRIDGE CPE “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΣΙΟΥΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΒΑΛΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΚΡΑΣΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΦΑΡΟΥΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
5. ΝΙΚΟΛΙΑ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
6. KOSTOV PAVLO KOSTADINOV ΤΟΥ KOSTADIN DIMITROV – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
8. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
9. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
10. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
11. ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
12. ΙΑΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
13. ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
15. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
16. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
17. ΠΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
18. ΖΩΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΒΗΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20. ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
21. ΤΑΜΠΑΘΑΝΗ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
22. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΝΑΤΣΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ
27. ΡΑΔΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 28 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 28

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017 – ΜΑΪΟΣ 2018
MICHIGAN ΕCPE “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΣΙΟΥΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
6. ΒΗΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
7. ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ  - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
8. ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
9. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
10. ΖΩΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΦΑΡΟΥΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
16. ΡΑΔΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΤΣΙΡΔΗΜΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18. ΝΑΤΣΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
19. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 20 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 20

 

 

ΜΑΪΟΣ 2018
CAMBRIDGE CAE “ADVANCED” (ΕΠΙΠΕΔΟ C1)

1. ΚΑΣΚΑΡΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
4. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
5. ΣΙΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
6. ΒΟΣΣΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΔΡΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΦΥΚΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΜΗΤΡΟΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15. ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 16 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 15

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018
NOCN “PROFICIENCY” (ΕΠΙΠΕΔΟ C2)

1. ΙΑΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΕ: 1 - ΠΕΤΥΧΕ: 1

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017 - ΜΑΪΟΣ 2018
CAMBRIDGE FCE “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2)

1. ΑΛΙΣΣΑ ΑΛΗ ΤΟΥ ΙΣΣΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΑΛΙΣΣΑ ΡΙΜ ΤΟΥ ΙΣΣΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΜΑΘΕΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
9. ΜΗΤΡΟΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
10. ΔΡΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
11. ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
12. ΦΥΚΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
13. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
14. ΠΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
15. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
16. ΤΣΑΓΔΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
17. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
18. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
19. ΠΑΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
20. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΜΠΕΡΖΑΝΙ ΠΑΜΕΛΑ ΤΟΥ ΑΔΡΙΑΤΙΚ
22. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΒΡΕΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΖΕΝΕΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25. ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
26. ΜΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
28. ΚΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΤΑΛΑΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. FEIZOLLARI DHESPINA ΤΟΥ ILIRIAN

ΕΔΩΣΑΝ: 32 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 31

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017 – ΜΑΪΟΣ 2018
MICHIGAN ECCE “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2)

1. ΦΥΚΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 3 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 3

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2018
NOCN - “LOWER” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β2)

1. ΤΡΑΠΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΤΟΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 4 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 4

 

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017 – ΜΑΪΟΣ 2018
CAMBRIDGE “PET” (ΕΠΙΠΕΔΟ Β1)

1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΧΑΛΑΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΤΣΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΠΑΠΟΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΠΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΓΙΑΤΣΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΚΡΙΣΤΑΚ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΝΤΕΛΙΑ ΣΑΡΑ ΤΟΥ ΑΡΤΑΝ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΤΑΣΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
16. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
17. ΜΑΡΑΓΓΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
18. ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
19. ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
20. ΚΟΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΤΟΥ ΖΩΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
21. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
22. ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΤΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
23. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
24. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ-ΡΕΓΓΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
25. ΣΕΡΜΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
26. ΑΤΤΑΛΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
27. ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
28. ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΗ
29. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
30. ΜΠΑΜΠΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΛΙΡΙΑΝ

ΕΔΩΣΑΝ: 30 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 30

 

 

ΜΑΪΟΣ 2018
CAMBRIDGE “ΚET” (ΕΠΙΠΕΔΟ Α2)

1. ΚΟΘΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΒΗΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΚΟΝΤΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΜΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΤΣΕΛΕΝΙΟΥΚ ΚΑΜΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΛΕΞΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΝΙΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΚΟΚΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
18. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
19. ΥΦΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 19 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 19

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2018
“CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS”

“STARTERS”

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΣΕΡΜΕΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΓΚΡΕΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΘΕΟΦΙΛΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΓΚΙΖΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΚΩΤΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΚΑΡΦΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 19 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 19

 

“MOVERS”

1. ΔΡΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΦΡΑΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΝΑΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΒΛΑΣΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΜΕΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΚΟΤΟΡΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΣΚΑΡΝΑΒΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΛΥΓΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΤΑΣΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΣΟΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΧΑΤΖΗΛΑΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΜΠΙΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΤΣΙΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 23 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 22

 

“FLYERS”

1. ΔΟΔΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
3. ΑΞΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
4. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
5. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
6. ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
7. ΣΚΑΡΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
8. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
9. ΜΑΚΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
10. ΑΡΑΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
11. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
12. ΠΛΑΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
13. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
14. ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
15. ΜΙΡΑΚΑ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ MARINGLEN – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
16. ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
17. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
18. ΠΛΕΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
19. ΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
20. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
21. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
22. ΓΚΟΥΜΑ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
23. ΡΗΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
24. ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
25. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
26. ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
27. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
28. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
29. ΚΩΤΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
30. ΚΛΑΜΠΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
32. ΣΜΥΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΔΩΣΑΝ: 32 - ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝ: 30

 

 

ΙΟΥΝΙΟΣ 2018
PALSO "BASIC" (ΕΠΙΠΕΔΟ A2)

1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ
2. ΜΠΟΥΦΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
3. ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
4. ΔΕΣΙΠΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ
5. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ - ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ

ΕΔΩΣΑΝ: 5 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 5

 

 

 

ΜΑΪΟΣ 2018
ΓΑΛΛΙΚΑ - INSTITUT FRANÇAIS (ΕΠΙΠΕΔΑ A2 / Β2)

1. ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Α2 )
2. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Α2)
3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Α2)
4. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – (Α2)
5. ΓΚΑΡΜΑΤΗ ΧΡΥΣΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2-DELF)
6. ΣΙΟΥΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – (Β2-DELF)
7. ΣΙΟΥΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2- SORBONNE)
8. MΕΝΕΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ – (Β2-SORBONNE)
9. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – (Β2-SORBONNE)

ΕΔΩΣΑΝ: 11 - ΠΕΤΥΧΑΝ: 9

 

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2017 - ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ / ΜΑΡΤΙΟΣ / ΜΑΪΟΣ / ΙΟΥΝΙΟΣ 2018
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ - GOΕTHE INSTITUT (ΕΠΙΠΕΔΑ FIT 1 - FIT 2 / Β1 / Β2)

1. ΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (FIT 1)
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (FIT 2)
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (FIT 2)
4. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
5. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ – ΑΡΙΣΤΕΥΣΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
6. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
7. ΜΗΤΡΟΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
8. ΝΑΤΣΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
9. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β1– LE / HÖ / SC / SP)
10. ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – (Β1– SC / SP)
11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – (Β1– LE /SC)
12. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ (Β2)
13. ΙΑΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – (Β2)
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ – (Β2)

Ενότητες Πτυχίου Β1:
LE: Lesen / HÖ: Hören / SC: Schreiben / SP: Sprechen

 

 

 

253 ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Για άλλη μια χρονιά το σχολείο μας βρίσκεται στην κορυφή πανελλαδικά βάσει αποτελεσμάτων.
Εντάξου κι εσύ στο κορυφαίο Κέντρο Ξένων Γλωσσών.

ΓΙΑΤΙ ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

English Specialists

english specialist  Το σχολείο μας είναι κοντά και στις ανάγκες των ενηλίκων.
Διαβάστε Περισσότερα